Rolinis Charmed žaidimas

Ne pirmas ir ne vienintelis sukurtas rolinis žaidimas palaikantys "Charmed" serialo tematika. Tik prieš užsiregistruojant perskaitykite taisyklės ir peržvelkite užimtų rolių sąrašą.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Taisyklės

Go down 
AuthorMessage
Prue Halliwell
The Charmed One
avatar

Posts : 101
Join date : 2010-02-13

PostSubject: Taisyklės   Sat Feb 13, 2010 5:58 am

Visų pirma taisyklės, o tada jau pradėsime apie tam tikras "baudas" kalbėti, jeigu matysiu, kad nesilaikot.

1. Lankomumas. Ištikrųjų, mums būtų gerai, kad jus lankytumėtes bent jau kelis kartus į sąvaitė, idealiausia - kiekviena diena. Tačiau jeigu jau mėnesį neapsilankote, be jokios priežasties, adminestracija turi pilna teisė atiduoti kitam žmogui jūsų rolė. Jeigu jau užsiregistruojate - prašom ir lankytis. Jau turit būti pilnai nusprendė apie jūsų lankymasi prieš registracija.
2. Nenukrypimas nuo Charmed. Pasistenkite nenukrypkite nuo Charmed dalykų. Jeigu matote ten numirusi asmenį, kuri norite prikelti, tačiau jeigu jums reikia pagalbos tam tikros norint sukurti gera "storyline" galite kreiptis laisvai į mūs. Aišku čia galite nukrypti nuo meilių seilių, tačiau neiškraipykite tokių faktų kaip vaikų vardai ar tėvų vardai. Ir visų pirma, mes čia žaisime viską nuo pat 0-io sezono. Tačiau visados mes gerbiam, tie kurie kūria, tačiau nenukrypsta į dausas.
Ir tarpkitko jeigų matote, kad jūsų rolė mėgstama jau yra užimta, galiu drąsiai teigti, kad galite dar nepradėti verkti. Būtų maloniausia tai, kad jus ir nepultumėte kurtis išgalvotų veikėjų, yra gana nemažai (~800 personažai Charmed!) kurie net galbūt nėra paimti ir jus juos galite užimti. O tarpkitko dar įdomiau yra žaisti neišgalvotais.
3. Nerašyti kelių pranešimų iš eilės. Nebent yra tam tikras pasiteisinimas. Pavyzdžiui, kad ir įėjimas, išėjimas, pasirodymas kambaryje, paveikimas kažkas. Dėl to mes jūsų nemušam, tačiau jeigu jau su kažkuo rašynėjates, būkit gerbiamieji sulaukit atsakymo ir atrašykit. O jeigu ką yra "edit" mygtukas.
4. Galios... Turbūt daugumai labai sunku su jėgomis ir jas įsiminti, tačiau tam yra tikri puslapiai (wikipedios, Charmed wikios, dar fanų puslapiai) kuriuose galite patikrinti savo veikėjų jėgas. O kaip jas naudoti suprantama, galite net gi vėl pasižiūrėti per youtube klipukus, animacijas susirasti arba iš nuotraukų. O jeigu nerandate, prašykit adminestracijos pagalbos. Tačiau tikrai neprikurkite naujų.
5. Nevaidinkite už kitą asmenį. Ar kam malonu jeigu pamatote, kaip rašo už kitą veikėją? Pvž, parašo už jūs iš niekur nieko, kad mirštate ar dar ką. Na, ne koks ištikrųjų jausmas.
6. Nereklamuokite savų puslapių ar forumų. Žinokit, sužinosiu, kad taip darote, nežinau.. neturiu įdėjų kas bus. Tačiau negi jus tokie neoriginalus jau, kad vagiate lankytojus? Pastatykite mūs savose vietose ir iškarto pajusit, ką jaučiam.
7. Norint kalbėti apie realius dalykus žaidimė, pradedam: "OOCH:" ir tada jau rašykit, norint grįžti į žaidimą darykite iš naujos eilutės.
9. Nekritikuokite kitų žmonių personažų kuriamu, nes ir jūs busit iškritikuoti. Geriausia, kad nebūtumėt iškritikuoti stenkites įsijausti visais įmanomais dalykais į personažą.

Su laiku taisyklių daugės.

O baudos tokios:
Vieną kartą nenusilaikot taisyklės kažkurios - įspėjimas.
Antrą kartą nenusilaikot taisyklės kažkurios - įspėjimas.
Trečią kartą nenusilaikot taisyklės kažkurios - banas ir atiduodam kam nors kitam jūsų kuriama personažą.
Back to top Go down
View user profile http://charmedrpg.top-board.com
 
Taisyklės
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Rolinis Charmed žaidimas :: Informacijos kampelis-
Jump to: